Woman Window Cleaning Person  - Khaligo / Pixabay
Bydlení a domácnost Obchod a prodej

Čistá a lesklá okna beze šmouh!

Čištění oken není jen namáhavé a časově náročně, ale také není vůbec jednoduché. Pro dosažení lesku bez šmouh je nutné být trochu zručný. Snazší cesta jak docílit urychlení Vaší práce je úklid pomocí nové aku stěrky s odsáváním. Tuto aku stěrku, můžete pořídit u firmy Kärcher, která ji dodává v kompletní sadě s postřikovačem, který je opatřen utěrkou z mikrovlákna.

Čištění už nemohlo být snazší a rychlejší

Pomocí WV 50 vyčistíte nejen okna, ale také ostatní skleněné plochy, zrcadla a obkladyK zisku kvalitně vysokého lesku doporučujeme dodržovat tento čistící postup: nejprve okna opláchnete, poté nastříkáte čisticí roztok, necháte krátce působit a ulpívající nečistoty odstraníme pomocí utěrky z mikrovlákna. Takto zpracovanou plochu je dobré opět opětovně opláchnout a následně stáhnout pomocí aku stěrky s odsáváním. Odkapávající špinavá voda je z povrchu ihned odsávána, aniž by zanechávala šmouhy či skvrny. To funguje i tehdy, když přístroj držíte v jakékoliv poloze, ať už svisle, vodorovně, přes hlavu nebo směrem dolů. Získali jste návod, ale to není vše.

Čištění s bonusem navíc

V sadě  čističe oken bývá také obsažen koncentrát čisticího prostředku na mytí oken, který ve svém praktickém balení obsahuje dávkovač, který zajistí přesné dávkování čistící emulze. Z jednoho balení koncentrátu lze připravit až 250 ml čisticího roztoku. Roztok odstraňuje jak běžné nečistoty, tak i nečistoty emisní, jako jsou: nikotin, mastnoty, vodní kámen a další znečištění.

Okenní vysavač WV50 je napájen Lithium-Iontovou baterií. Díky své hmotnosti je velmi lehký a dobře se s ním manipuluje. Doba provozu na jedno nabití baterie je až 20 min. V praxi to znamená, že můžete vyčistit plochu cca od 40 do 60 m2 nebo 15 až 20 oken. 

Kromě čištění oken ve Vaší domácnosti, můžete náš okenní čistič využít i u čištění oken ve Vašem automobilu. Kde by díky tomu odpadlo klasické čištění oken pomocí hadříku, nebo návštěva myčky. Pomocí našeho moderního a technologicky vyspělého přístroje je čistění nejen snadné a zábavné. Velmi jednoduchý je i samostatný úklid přístroje, nádržku na špinavou vodu je možno v průběhu čištění jednoduše a snadno vyprázdnit jedním hmatem.

Čistěte rychle, snadno, ekonomicky a ekologicky s produkty Kärcher, více informací můžete získat na stránkách Kärcher, kde se dozvíte více i o dalších možnostech čištění.

Window Spray Needle Wash Spring  - meretemy / Pixabay
Čistá a lesklá okna beze šmouh!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.