Stavba a rekonstrukce Stavební materiály

Dveře do pouzdra: Elegantní i praktické řešení pro vaši domácnost

Úspora místa v bytě

Dveře do pouzdra se dají použít tehdy, chceme-li například oddělit prostor obývacího pokoje od předsíně. Klasické křídlové dveře při otevírání zabírají určitou část místnosti, která tak musí být neustále volná, nelze sem postavit žádný nábytek. Pakliže však použijeme posuvné dveře a stavební pouzdra, budeme moci prostor bezprostředně v jejich blízkosti plnohodnotně využít a zastavit nábytkem, květinami či jinými věcmi.

Stavební pouzdra se instalují přímo do stěny. Nezabírají tak žádné místo. Je ale důležité říci, že jejich instalaci je zapotřebí přenechat na odbornících, neboť tento proces není zas až tak jednoduchý.

Kvalitním a cenově dostupným řešením jsou stavební pouzdra JAP. Ta jsou vyráběna přímo v České republice, stejně jako další typ, jimiž jsou stavební pouzdra Eclisse.

Prodejce stavebních pouzder JAP a Eclisse

Nabídku stavebních pouzder JAP a Eclisse naleznete na webových stránkách eclisse-jap.cz. Zakoupíte zde jak stavební pouzdra pro jednokřídlé dveře, tak i stavební pouzdra dvoukřídlá, která lze navíc zajistit se synchronním posunem, kdy se pak obě křídla dveří otevírají naráz, což je velmi praktické řešení.

Zmíněný eshop se stavebními pouzdry nabízí možnost dodávek po celé ČR, přičemž doprava je zcela zdarma. Nechybí ani perfektní zákaznický servis. Obchod rovněž garantuje nejnižší ceny na trhu.

Zdroj obrazové přílohy: web inzerenta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.