Coins Money Colombia Weights  - caruizp / Pixabay
Finance a ekononika

Které nebankovní půjčky se vám v dnešní době vyplatí?

Vycházet z toho, že každá nebankovní půjčka je primárně kvalitní, určitě není ideální. Naopak je třeba brát v potaz konkurenční boj jednotlivých nebankovních institucí, které se snaží mnohdy doslova podbízet a slibovat něco, co nemohou v žádném případě splnit. Rozhodně tak není od věci využít pouze úvěrů, jež jsou prověřené a jejichž poskytovatelé se mohou pochlubit spoustou spokojených klientů. V následujících třech odstavcích vám tedy dáme na takovéto spolehlivé půjčky tipy.

Úvěr u Profi Credit

Rychlá neúčelová půjčka od Profi Credit (Spolehlivá půjčka) je výhodná zejména svou maximální výší. Ta je stanovena na 70 000 korun. Pokud tedy budete potřebovat třeba rekonstruovat anebo zakoupit nový kotel na vytápění či některé další vysoké výdaje, pak se vám bude jistě hodit. Splatnost se pohybuje od 12 do 48 měsíců. Budete mít tedy dostatek času na to, abyste úvěr mohli pohodlně splatit. Úroková sazba začíná na 32,93 %. Získat peníze z této půjčky může úplně každý žadatel.

REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD
Úvěr v celkové výši 70 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2 299 Kč, celková splatná částka 110 352 Kč, pevná úroková sazba činí 24,44 % P.A. a RPSN činí 27.37 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Doba trvání spotřebitelského úvěru od 12 až do 48 měsíců. RPSN činí od 27,37 % do 89,8 %

Zaplo půjčka

Jestliže potřebujete skutečně rychlou půjčku, můžete se obrátit na společnost ZAPLO, která ji dokáže poskytnout do několika minut. Výše úvěru je stanovena od 1000 až po 16 000 korun. V opakovaných případech půjčky dokonce až 30 000 Kč. Výše RPSN se pohybuje od 730 do 12995.5 procenta.

Velkou výhodou této půjčky je první půjčka zdarma. Doba splatnosti půjčky je 1-30 dnů.

Půjčka CreditGo

Pro získání této půjčky je nutno doložit minimální příjem ve výši 9 000 Kč. Výše RPSN se pohybuje od 730 do 12995.5 procenta. Záleží pochopitelně zejména na celkové výši úvěru a na některých dalších aspektech. Splácet můžete od 5 do 30 dnů  K úspěšné získání půjčky se prověřuje registr dlužníků

Tato, společnost vám nenabídne první půjčku zdarma, ale při prvním zapůjčení vám odečte 50 procent z poplatků za vyřízení.  Výhodou půjčky je rychlost, transparentnost a žádné skryté poplatky, Lze také prodloužit termín splatnosti tak, aby vám co nejvíce vyhovoval.

Money Currency Coins Buck Expenses  - gosiak1980 / Pixabay
Které nebankovní půjčky se vám v dnešní době vyplatí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.