Money Cash Euro Business Finance - VisionPics / Pixabay
Finance a ekononika

Rychlá půjčka: Jak se liší od klasických úvěrů?

Kromě klasických úvěrů, které si můžete sjednat u tuzemských bank, můžete na trhu najít i mnohem výhodnější alternativy. Jednou z nich je i rychlá půjčka, která vám zaručí, že své peníze můžete mít na účtu již do několika minut od jejího sjednání.

Co je to rychlá půjčka?

Rychlá půjčka se řadí do skupiny nebankovních půjček, které naleznete pouze v portfoliu nebankovních společností. Ty již dávnou nejsou považovány za nedůvěryhodné a jsou regulovány stejně jako běžné banky. Není se tedy třeba obávat, že by sjednání půjčky u nich bylo jakkoli nebezpečné.

Jak rychlá půjčka funguje?

Schválení půjčky a převod peněz na bankovní účet může v některých případech trvat i několik hodin či dní. Tento problém byl samozřejmě trnem v oku většiny klientů. Právě proto se na trhu začaly objevovat půjčky s označením „rychlé“, jejichž vyřízení trvá pouze pár minut. Stejně rychle jsou pak přeposlány i peníze na účet klienta.

Jelikož tento typ půjčky přestavuje pro společnost vyšší riziko, nabízí pouze nižší částky okolo desítek tisíc korun. Nutné je počítat i s kratší dobou splatnosti, která je zpravidla nastavená na 30 dní. Najdou se však i výjimky, kdy je možné půjčku splácet i po dobu několika měsíců.

 

Money Cash Finance Business - Byszek / Pixabay
Rychlá půjčka: Jak se liší od klasických úvěrů?

Výhody rychlé půjčky

 • rychlé a jednoduché sjednání
 • žádost je možné podat zcela online
 • dostupná i klientům s nízkou bonitou
 • je požadováno jen minimum dokumentů

Nevýhody rychlé půjčky

 • klienti si mohou půjčit pouze nižší částky
 • kratší doba splatnosti

Pro koho je rychlá půjčka určená?

Rychlá půjčka je vhodná pro klienty, kteří se jejím sjednáním snaží vyřešit krátkodobou nepříznivou finanční situaci či nečekané výdaje. V každém případě je ale nutné, aby si byl klient jistý, že bude schopný vypůjčenou částku splatit. Doba splatnosti je nekompromisní a případné penále za nesplacení vás může stát i stovky ne-li tisíce korun.

Chcete si sjednat rychlou půjčku? Zkuste půjčku od CreditOn

Pokud máte zájem o rychlou půjčku a nechcete se spálit, můžete vsadit na ověřeného poskytovatele nebankovních úvěrů CreditOn. Ten sídlí v lotyšské Rize a od svého založení si získal již více než 16 000 spokojených klientů.

Výhody půjčky od CreditOn

 • rychlé sjednání online,
 • až 20 000 Kč,
 • žádné poplatky za sjednání ani vedení,
 • lze ji kdykoli bezplatně splatit,
 • není nutné předložit potvrzení příjmu.

Konkrétně si u něj můžete sjednat půjčky ve výši od 1 000 do 20 000 Kč, se kterými lze rychle pokrýt nečekané finanční výdaje. Společnost navíc nabízí i flexibilní dobu splácení, přičemž půjčku můžete bezplatně splatit kdykoli se vám zlíbí.

Půjčku si můžete sjednat kompletně online bez zbytečného papírování. Společnost totiž požaduje pouze minimum dokumentů, díky čemuž je zpracování žádosti opravdu rychlé. Peníze na svém účtu tak máte do pár minut.

Zajímavé informace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.