healthy, salads, foods
Zdraví a životní styl

Hubnutí bez diet a cvičení

  • Jídlo servírujte na malé talíře – obecně je velmi dobře známo, že pokud dáváte jídlo na menší talíře, pak toho i mnohem méně zkonzumujete.
  • Nemějte doma nic nezdravého – máte-li doma zásobu sladkých i slaných pochutin, pak je všechny bez kompromisu vyhoďte nebo je někomu darujte.
  • Máte-li na něco chuť, dejte si čerstvé nebo sušené ovoce – vyhněte se čokoládě, chipsům, oříškům v čokoládě a vyměňte je za něco zdravějšího – strádat nebudete.
  • Pijte hodně vody – obecně je navíc známo, že pokud si dopřejete sklenici čisté vody před jídlem, pak toho méně zkonzumujete.

Hubnutí bez cvičení a zároveň bez diety jde jen velmi těžko a rozhodně lze říct, že je to běh na dlouhou trať. Pokud nemáte čas ani náladu na zdravé vaření a pravidelné návštěvy posilovny, pak vám rozhodně nic jiného nezbývá. Efekt se dřív nebo později dostaví, ale nesmíte být netrpělivý.

diet, snack, health

Mačingová dieta

Dieta podle Antónie Mačingové se stala velmi diskutovatelným tématem.

A není se čemu divit, protože jídelníček, který byste na základě této diety měli držet je zcela v pořádku, navíc během držení diety nebudete trpět hladem a budete se cítit naprosto skvěle. Různé inspirace pro držení diety podle Antónie Mačingové je možné najít jak na internetu, tak se podívat na knížku, která byla na základě této diety samotnou autorkou vydána.

28 denní detox podle Antónie Mačingové

Očista lidského těla probíhá velmi postupně, pokud budete dietu držet správně a navíc budete v obchodech vybírat i vhodné potraviny. Je nutné se zaměřit zejména na BIO produkty, při jejichž pěstování nejsou používána speciální hnojiva nebo pesticidy a tím své tělo na nějakou dobu budeme ochraňovat od toxinů. Během jednoho měsíce tak budete konzumovat jen zdravou stravu, budete se vyhýbat všem chemickým výrobkům, jako je zmrzlina, různé smažené pochutiny a další potraviny, které naše tělo zbytečně zahlcují. Jídelníček je stanoven tak, aby každý konzumoval jídlo pravidelně třikrát denně nikoli pětkrát, jak se velmi často uvádí. Pokud během dne mezi jednotlivými jídly dostanete chuť na něco dobrého, pak není problém dát si nějaké sušené ovoce, které alespoň trošku zasytí.

Počet gramů u jednotlivých jídel a porcí není prakticky nijak omezen. Každý musí jíst tak, aby byl zcela nasycen – samozřejmě nelze sníst na snídani 1kg mrkve s deseti lžícemi medu a velkou porcí ořechů. I v této dietě totiž platí, že jíst by se mělo všeho s mírou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *